Další služby

Nabízíme tyto další služby:

 

Autodoprava

Využijte služeb naší dceřiné společnosti Plzeňská teplárenská AUTODOPRAVA s.r.o., disponující různými typy nákladních vozidel.

Firma provozuje kromě půjčovny vozidel zejména nákladní autodopravu vnitrostátní. Jedná se především o přepravy popílků, škváry, uhlí, biomasy a různé druhy odpadu.

Pro přepravu sypkých materiálů jsou používány soupravy sklápěcích vozidel s užitečnou hmotností do 28 tun, pro přepravu biomasy návěsové soupravy s chodící podlahou o objemu cca 92 m3. Přeprava běžného zboží je prováděna valníkovými vozidly Avia a Mazda a skříňovým VW Transporter. Kromě těchto výkonů je společnost schopna zajistit práce autojeřábem s nosností 14 tun a práce s nakladači KNA, Manitou, UNC 060 a s rypadlem JCB 3CX. Autodoprava provozuje také autodílnu pro opravy osobních a nákladních vozidel.

Další informace ..

 

Vážení aut

Společnost Plzeňská teplárenská, a.s. nabízí možnost vážení motorových vozidel na mostové váze s nosností do 60 tun. Po zvážení je vydán doklad – vážní lístek.

Další informace ..

 

Železný šrot

Společnostem, které se zabývají recyklací šrotu, prodáváme vyseparovaný železný šrot.

Separace šrotu je prováděna na konci procesu energetického využití odpadů ze směsi popelovin, tzn. šrot je prodáván v čisté, přepálené formě.

Roční produkce šrotu je cca 2 000 tun.

Další informace ..

 

novinky

Novinky

archiv novinek

Facebook

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt