AKTUALITY A NOVINKY

Projekt roku 2016

Plzeňská teplárenská získala v úterý 25.4.2017 na Dnech teplárenství a energetiky v Hradci Králové cenu „Projekt roku 2016“ za využití tepla z odpadu pro zásobování domácností a výrobu elektřiny v ZEVO Plzeň

zobrazit

Ukončení provozu skládky

Z důvodu vyčerpání plánované kapacity skládky bude dne 30.4.2017 ukončen příjem odpadů do skládky Chotíkov a skládka bude uzavřena.

zobrazit

ZEVO Plzeň získalo titul vítězný projekt roku 2015

ZEVO Plzeň získalo titul vítězný projekt roku 2015 v celostátní soutěži ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT, STAVBA a INOVACE roku 2015. Vypisovateli soutěže jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo životního prostředí a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Dlouholetým organizátorem je společnost TOP EXPO CZ. Cílem soutěže je prezentovat stavby, projekty a inovace, které významným způsobem snižují energetickou náročnost ČR, zvyšují energetickou účinnost energetických zdrojů a přispívají ke zlepšení životního prostředí v České republice. Na slavnostním vyhlášení v Betlémské kapli v Praze dne 22.11.2016 převzal cenu a diplom za Plzeňskou teplárenskou, a.s. její generální ředitel a předseda představenstva, Mgr. Tomáš Drápela.         

zobrazit

novinky

Novinky

archiv novinek

Facebook

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt