Infocentrum / Exkurze

Vítáme vás na stránkách Infocentra, v mnoha ohledech ojedinělého výchovně-vzdělávacího environmentálního pracoviště naší společnosti. Jeho hlavním cílem je nenásilnou a zábavnou formou postavenou na osobním prožitku představit vše podstatné, co souvisí s odpadovým hospodářstvím. Chceme představit odpad jako důležitou druhotnou surovinu, která výrazně přispívá k úspoře neobnovitelných zdrojů a současně odbourávat zažité předsudky, které souvisí s jeho energetickým zpracováním.

Na co všechno se můžete v Infocentru těšit?

Infocentrum tvoří prezentační místnost v závodě ZEVO Plzeň. Právě zde se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných informací o ekologickém nakládání s odpady. Služby našeho Infocentra jsou určeny pro všechny věkové skupiny. Důraz klademe zejména na práci s dětmi a s mládeží, ale máme připravené programy a exkurze i pro vysokoškoláky, laickou i odbornou veřejnost. Při exkurzích a prezentacích vždy dbáme na věk a odbornou úroveň návštěvníků. Malí i velcí návštěvníci se u nás názorně seznámí, co všechno se děje s odpadem od jeho sběru přes třídění až po energetické využití.

 

Exkurze pro veřejnost v Infocentru ( soboty )

Infocentrum pro veřejnost bude otevřeno dne 28. října 2017, dále pak každou sobotu od 9:00 hodin - 16:30 hodin.
Vzhledem k charakteru provozu budou prováděny exkurze v časových úsecích od 9:00 hod. – 10:30 hod., 11:00 hod. – 12:30 hod., 13:00 hod. – 14:30 hod. a poslední od 15:00 hod. – 16:30 hod. Exkurze proběhnou pouze v Informačním centru (ne v prostorách provozu).
K dispozici návštěvníkům budou krátké filmy, videomapping = kamerové záběry provozu s mluveným komentářem a 3D modelem a dále multidotykový stůl především pro děti a mládež s výukovými hrami. U Informačního centra je možnost zakoupení drobného občerstvení v automatu.
Zájemci o exkurzi v Infocentru si mohou rezervovat termín pomocí rezervačního systému viz níže. Exkurze je pro návštěvníky zdarma. Účastníci exkurze s platnou rezervací se shromáždí nejpozději 10 minut před začátkem na parkovišti u vstupního turniketu do areálu ZEVO ( dolní parkoviště viz kde nás najdete ), kde budou 5 minut před zahájením exkurze vyzvednuti. Pozdější příchod nebude akceptován. Děkujeme za pochopení.

Exkurze
pro veřejnost ( soboty )

 


­Exkurze pro odbornou veřejnost, školy (v pracovní dny)

Exkurze obsahuje i vstup do provozu a tak je nutné předem zaslat nezávaznou poptávku termínu.

Exkurze
instituce, školy ( pracovní dny )

Zaslat poptávku

 


­ Kde nás najdete?

GPS 49°48'4.638"N, 13°17'51.103"E Mapy Google | Mapy Seznam

 

novinky

Novinky

archiv novinek

Facebook

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt